Ciemne chmury nad Davidem Calabrią

W ostatnim czasie ciemne chmury zawisły nad prawym obrońcą AC Milanu – Davidem Calabrią. Włodarze klubu nie są zadowoleni z postępów 22-latka i coraz częściej myślą o jego sprzedaży.

Davide Calabria w tegorocznej kampanii wyszedł 6 razy w pierwszej jedenastce, jednakże aż w dwóch spotkaniach schodził do szatni wcześniej za sprawą otrzymania czerwonej kartki. Ponadto w ostatnim meczu nie popisał się przy podaniu, które otworzyło drogę do bramki dla AS Roma. Nie są to zatem najlepsze momenty w karierze tego młodego piłkarza.

Obok Manuela Locatellego (sprzedanego do Sassuolo) oraz Patricka Cutrone (sprzedanego do Wolves), sprzedaż wychowanka AC Milanu stanowiłaby znaczące zasilenie konta Rossonerich. Za jaką cenę AC Milan chciałby pozbyć się Davida Calabrii? Najczęściej podawaną kwotą jest 18 mln €. Czy młody obrońca z Mediolanu jest wart tylu pieniędzy? Jeżeli trafi do klubu, który zadba o jego właściwy rozwój oraz zaufa mu, za kilka lat Davide Calabria może stanowić ważny element obrony we włoskiej reprezentacji.

Zainteresować Cię również mogą:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *